The Book Cake TAG

20. srpna 2014 v 23:57 | Kristý |  TAGovky
Eh, ehm. První články bývají prostě rozpačité už z principu. A nezáleží na to, jak moc se snažíme, aby nebyly, jinak to prostě nejde. Nikdo vás ještě nezná, neví co čekat, a vy samotní chcete na své potenciální čtenáře zapůsobit a udělat co nejlepší dojem. A já nejsem vyjímka. A abych to oběma stranám alespon z části ulehčila, rozhodla jsem se napsat jako svůj první článek zrovna tento TAG. Proč? Je o knížkách, což mi jako úvod hlavně knižního blogu připadá vhodné a navíc je to prostě hromada otázek, které odpovím a nemusím vymýšlet sama od sebe nic složitého.
A jak by jste na podobné otázky odpověděli vy?

1) Mouka - Která knížka byla ze začátku pomalá, ale pořádně se ke konci rozjela?
Nad tímhle jsem přemýšlela docela dlouho a nakonec jsem musela vybrat Rudá jako rubín. Nemyslím celou triologii drahokamů, jen tuhle konkrétní knížku. A i když mám k celé triologii dost výtek, celkově jsem s ní docela spokojená a rozhodně tam bylo dost akce. :)

2) Máslo - Která knížka byla opravdu "bohatá" a měla skvělou zápletku?
Tak tohle je docela jednoznačné - Muži, kteří nenávidí ženy měla neuvěřitelně skvělou a složitou zápletku, která rozhodně stojí za přečtění!

3) Vajíčka - U které knížky sis myslela, že bude hrozná, ale mile tě překvapila?
Po dlouhé uvažování musím říct, že to bude Než jsem tě poznala. Chtěla jsem si jí přečíst, to jo, ale myslela jsem, že mě knížka nenadchne a že bude moc romantická. Ale mile mě překvapila. A to samé bych vlastně mohla říct o Hvězdy nám nepřály!

4) Sugar - Sladká knížka?
Polibek pro Annu. Původně jsem jí ani nechtěla číst, jelikož jsem si myslela, že bude moc sladká, ale nakonec se z ná vyklubala jedna z mých nejoblíbenějších romantických knížek vůbec. Opravdu moc pěkná knížka. :)

5) Náplň - Která knížka pokrývá všechny prvky, které na knížce miluješ? (smutná část, vtipná část, akční momenty apod.)
Tohle bylo vážně strašně těžké vybrat. Nevím o knížce, která by dokonale slňovala všechny elementy, ale hodně blízko se k tomu blíží jedny z mých nejoblíbenějších knížek - Jana Eyrová a pak taky Střetnutí.

6) Zdobení - Série nebo knížka po které sázhneš vždycky, když chceš trochu rozveselit/povzbudit.
Vždycky, když prostě už nevím, co dál číst a nemám na čtení čas ani chuť, šáhnu po nějaké Kinsellovce, nebo po Anně Elliotové od Jane Austen, tyhle oddechovky zaberou vždycky a dokáží mě úžasně rozveselit!

7) Třešnička na dortu - Tvá nejoblíbenější knížka tohoto roku (zatím).
Kdybych počítala knížky, které jsem přečetla od Nového roku (často počítám rok od září), tak by to pravděpodobně musela být Aliance nebo , která pro mě byla ohromným překvapením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Knižní svět Knižní svět | Web | 21. srpna 2014 v 8:46 | Reagovat

Přeju ti, aby se ti s blogem dařilo :-) jinak hezký design :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama